Schody bukowe

Twarda delikatność

Schody bukowe umożliwiają tworzenie nietuzinkowych aranżacji klatek schodowych zarówno w eleganckich wnętrzach nowoczesnych jak i klasycznych.

Dzięki oryginalnej barwie i ciepłej tonacji wzbogacą każde wnętrze i podkreślą kontakt z naturą

Kolor drewna bukowego zazwyczaj jest jasny, co sprawia że wpisują się idealnie w aranżacje wnętrz w jasnych kolorach bieli i jasnych szarości.

Szczególnego uroku nadaje im wizualnie delikatna jednolita struktura drewna, w której słoje nie tworzą wyraźnego rysunku jak np. w schodach dębowych.

Buk jest jednym z najtwardszych gatunków drewna. Jest wytrzymały na uszkodzenia i bardzo ładnie się prezentuje, zwłaszcza że ma delikatny wygląd.

Szukasz wykonawcy schodów bukowych? Skontaktuj się z nami!

schody bukowe policzkowo-osiodłane z balustradą z tralkami metal drewno

Firma SCHODY KOMOR WROCŁAW oferuje usługi produkcji i montażu schodów na konstrukcji samonośnej (policzkowe, bolcowe, nakładane – i ich kombinacje).

Do produkcji schodów używamy tylko najlepszego gatunkowo drewna krajowego oraz importowanego w przypadku realizacji schodów z gatunków drewna egzotycznego.

Produkcja i montaż schodów to nasza domena od 1975 roku, od momentu powstania zakładu stolarskiego, prowadzonego do dzisiejszego dnia przez Joachima Komora.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostarczać naszym klientom trwałe i solidne schody, które służą im przez lata bez konieczności napraw.

Wysoka jakość wykonania i montażu sprawia, że wielu klientów ceni sobie nasze wyroby.

Oferujemy kompleksową usługę w zakresie wykonawstwa schodów z drewna.

Zapewniamy doradztwo techniczne, projekty schodów oraz wizualizacje dostosowane do wymagań klienta i spełniające indywidualne życzenia.

W naszej ofercie stosujemy również połączenia drewna z metalem.

Wykonujemy projekty schodów, a także służymy z poradą.

Obszar naszej działalności obejmuje województwo dolnośląskie, szczególnie miasto Wrocław, ale także wszystkie dzielnice i miejscowości na wschód od centrum Wrocławia.

Urlop wypoczynkowy

Dzień dobry.

W dniach od 12.07.2024 do 29.07.2024 zakład jest nieczynny z powodu urlopu.

Wszystkie odpowiedzi na zapytania kierowane przez formularz wyceny, kontaktu, bądź email zrealizujemy po przerwie urlopowej.

W sprawach pilnych proszę o telefon +48 602 575 894 bądź wiadomość na WhatsApp.

Pozdrawiam.
Joachim Komor