Schody policzkowo-osiodłane

Połączenie klasyki z nowoczesnością

Odmiana typowych klasycznych schodów policzkowych.

W schodach tych, stopień jest nakładany na policzek wewnętrzny i wpuszczany w policzek zewnętrzny przymocowany do ściany.

Dają wrażenie przylegania schodów do ściany i jednoczesnym otwarciem na pomieszczenie. Szczególnie ładnie wyglądają w wykonaniu 1/2 zabiegu, tworząc ze ścianami klatki schodowej spójną całość.

Wykonane ze stopniami w kolorze kontrastowym do pozostałej części konstrukcji bardzo ładnie zaznaczają swoją obecność i podkreślają nowoczesną aranżację wnętrza.

Charakteryzują się bardzo stabilną konstrukcją.

Szukasz wykonawcy schodów policzkowo-osiodłanych? Skontaktuj się z nami! Wykonujemy schody na wymiar Wrocław i Opole – w atrakcyjnej cenie, solidnie i terminowo.

Warianty wykonania:

  • Ażurowe
  • Pełne z podstopnicami
  • Proste
  • Zabiegowe
eleganckie piękne klasyczne schody policzkowo-osiodłane z tralkami kutymi

Galeria

Zapraszamy do zapoznania się galerią schodów policzkowo-osiodłanych.

Sposób mocowania stopni, z jednej strony wpuszczanych w deskę policzkową a z drugiej nakładanych na nią powoduje usztywnienie konstrukcji – schody Wrocław są wtedy stabilne i bezpieczne.

Deska policzkowa grzebieniowa, na której stopień jest kładziony, może być umieszczona zarówno od strony ściany, jak i od strony wewnętrznej osi schodów.

Eleganckie i solidne schody drewniane policzkowo-grzebieniowe stanowią z pewnością niebanalną ozdobę każdego pięknie wykończonego wnętrza klatki schodowej samodzielnej bądź konstrukcji umieszczonej jako schody w salonie.

Schody policzkowo-osiodłane mogą być wyposażone w każdy rodzaj balustrady:

  • drewnianej z tralkami z drewna,
  • ze szkła hartowanego,
  • szklanej z pochwytami z drewna,
  • drewnianej z elementami kutymi z metaloplastyki,
  • z elementami łączonymi drewno-metal.

Schody policzkowo-grzebieniowe to niezwykle efektowna konstrukcja schodów wewnętrznych, dedykowana do wnętrz urządzonym w zarówno stylu nowoczesnym, minimalistycznym, loftowym jak i pełnych przepychu wnętrz glamour oraz stonowanych stylowych wnętrz klasycznych.

Minimalizm kształtów i nowoczesny design urzeka i sprawia, że tego rodzaju schody Opole sprawdzić się mogą w każdym rodzaju wnętrzu.

 

Urlop wypoczynkowy

Dzień dobry.

W dniach od 12.07.2024 do 29.07.2024 zakład jest nieczynny z powodu urlopu.

Wszystkie odpowiedzi na zapytania kierowane przez formularz wyceny, kontaktu, bądź email zrealizujemy po przerwie urlopowej.

W sprawach pilnych proszę o telefon +48 602 575 894 bądź wiadomość na WhatsApp.

Pozdrawiam.
Joachim Komor