Schody policzkowe

Doskonałe uzupełnienie przestrzeni

Szczególnie polecane w otwartych przestrzeniach nie posiadających typowej klatki schodowej.

Podstawą tego typu schodów są dwie belki policzkowe. Stopnice i podstopnice wsunięte są w gniazda wyfrezowane w belkach policzkowych. Przez stopień i belki policzkowe przechodzi metalowy pręt, skręcony z dwóch stron.

Schody tego typu zajmują niewiele miejsca i doskonale nadają się nawet do niewielkich wnętrz. Jednocześnie zachowują bardzo stabilną konstrukcję zapewniając najwyższe bezpieczeństwo użytkownikom.

Dzięki temu, że opierają się tylko na końcach biegów, przestrzeń pod schodami może być dodatkowo wykorzystana.

Możliwość kształtowania poszczególnych elementów konstrukcyjnych, pozwala uzyskać zarówno konstrukcje klasyczne jak i nowoczesne, dedykowane do wnętrz współczesnych.

Dobierając odpowiedni gatunek drewna, rodzaj lakieru i wykończenia, można je idealnie wkomponować we wnętrze. Będą wtedy stanowiły dodatkową dekorację, tworząc z pozostałymi elementami, kompletną aranżację.

Szukasz wykonawcy schodów policzkowych we Wrocławiu bądź Opolu? Skontaktuj się z nami! Wykonujemy schody na terenie Dolnego Śląska, Opolszczyzny i Śląska.

Warianty wykonania:

  • Ażurowe
  • Pełne z podstopnicami
  • Proste
  • Zabiegowe
schody policzkowe z białą balustradą i stopniami w kolorze naturalnym drewna

Galeria

Zapraszamy do zapoznania się galerią schodów schodów policzkowych.

Schody policzkowe dedykujemy do nowoczesnych wnętrz domów i mieszkań w Opolu i Wrocławiu.

Dużą zaletą schodów drewnianych policzkowych jest trwałość, atrakcyjny wygląd oraz dopasowanie niemal do każdego wystroju wnętrza.

Możesz urządzić dom w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, a i tak zdecydować się na drewniane schody Wrocław.

W naszej ofercie znajdziesz propozycje dopasowane w każdym aspekcie do Twoich potrzeb.

Schody Komor zajmuje się produkcją schodów samonośnych prostych i zabiegowych oraz z podestem – nowoczesnych i klasycznych.

Nasze realizacje charakteryzują się innowacyjnością rozwiązań, bezpieczeństwem, a przede wszystkim niepowtarzalną estetyką.

Chcesz w swoim domu zbudować schody wewnętrzne Wrocław? Schody policzkowe będą najlepszym rozwiązaniem.

Zwłaszcza designerskie konstrukcje są bardzo ciekawe i wymagające dla stolarza – nie boimy się wyzwań więc jeśli zdecydujesz się na drewniane schody Opole, skontaktuj się z nami.