Schody w salonie

Schody umieszczone bezpośrednio w salonie to propozycja coraz częściej stosowana we współczesnej architekturze wnętrz, w której aranżacja otwartej przestrzeni ma swój konkretny charakter i realizuje zamierzenie projektanta.

Schody bez klatki schodowej zamontowane są bezpośrednio w salonie. Schody otwarte na salon stanowią nieodłączny element wnętrz industrialnych loftów, wnętrz modernistycznych i przestrzeni zaaranżowanych w stylu minimalistycznym.

Oprócz funkcji komunikacyjnej, stanowią designerską dekorację wnętrza nowoczesnego salonu. Optycznie powiększają przestrzeń, zwłaszcza we wnętrzach z wysokim sufitem i antresolą.

Doskonale komponują się właśnie z wysokimi sufitami, designerskimi żyrandolami i innymi elementami wyposażenia o nietypowych rozmiarach.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowej ozdobie salonu, wybierz nasze usługi. Zrealizujemy Twoje marzenia!

drewniane schody otwarte na salon aranżacja inspiracja schody dywanowe balustrada metalowa

Galeria

Zapraszamy do zapoznania się galerią schodów schodów otwartych na salon.

Zakład stolarski z wieloletnimi tradycjami SCHODY KOMOR oferuje usługi produkcji i wykonania schodów z litego drewna liściastego i iglastego wraz z montażem.

Obsługujemy klientów z rejonu województw: opolskie, miasto Opole, dolnośląskie, miasto Wrocław oraz śląskie.

Wykonujemy schody drewniane samonośne w różnym stylu:

  • proste minimalistyczne,
  • nowoczesne stylowe,
  • awangardowe,
  • o kształtach klasycznych,
  • eleganckie,
  • retro,
  • z elementami kutymi,
  • metalowymi i szklanymi.

Nasze schody zawsze podkreślają charakter wystroju wnętrza domu czy mieszkania.

Wykonujemy także balustrady drewniane, w połączeniu drewno-metal oraz drewno-szkło, balustrady z szybami ze szkła hartowanego oraz laminowanego VSG.

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie projektowania oraz materiałów używanych do produkcji, uwzględniając indywidualne życzenia klienta.

W ofercie posiadamy wiele ciekawych rozwiązań i projektów.

Naszym celem jest wyposażenie Państwa domów w solidne, wielopokoleniowe schody, które dadzą Państwu satysfakcję, zapewnią komfort i bezpieczeństwo oraz stworzą jedyną i niepowtarzalną atmosferę wnętrza.

Wykonujemy schody drewniane na wymiar dla klientów z Wrocławia i okolic.