Schody półkowe

Ultranowoczesny wystrój wnętrza

Najbardziej ekstrawagancka spośród wszystkich konstrukcji schodowych.

Dedykowana do najbardziej bezkompromisowych nowoczesnych wnętrz, w których wszystko podporządkowane jest designowi. 

Drewniane schody półkowe gwarantują nietuzinkową nowoczesność, oryginalną w swoim wyrazie i nietypowym charakterze.

Ekstremalny minimalizm sprawia, że idealnie odnajdują się we wnętrzach współczesnych, modernistycznych, loftowych, minimalistycznych, industrialnych i studyjnych.

Zastosowanie efektownej balustrady ze szkła i metalu dodatkowo podkreśli wyjątkowy charakter całego projektu.

Decyzję o wyborze schodów półkowych drewnianych najlepiej podjąć przed budową ścian, aby odpowiednio przygotować bazę pod montaż konstrukcji.

Szukasz wykonawcy wspornikowych schodów półkowych z drewna? Skontaktuj się z nami! Realizujemy zlecenia na schody we Wrocławiu i Opolu oraz na terenie woj. dolnośląskie, opolskie i śląskie.

eleganckie piękne schody półkowe aranżacja wnętrza klatki schodowej

Galeria

Zapraszamy do zapoznania się galerią schodów schodów półkowych.

Drewniane schody półkowe wspornikowe to ultra nowoczesna propozycja dająca szerokie pole do popisu dla projektantów i architektów.

Minimalistyczny styl prezentowany przez wspornikowe schody Wrocław dominuje od kilku lat w trendach wnętrzarskich i coraz śmielej zdobywa sobie nowych zwolenników.

Przewaga foremnych kształtów wpisuje się najlepiej w surowe wnętrza nowoczesne i minimalistyczne.

Naturalne drewno zastosowane jako główny materiał stopni z pewnością wniesie do wnętrza ciepło i sprawi, że będą niezmiernie efektowne i ponadczasowe.

Wizualna lekkość i przejrzystość konstrukcji nie wydziela optycznie części schodowej z przestrzeni dzięki czemu dobrze prezentuje się w otwartej strefie dziennej, we wnętrzach posiadających schody w salonie.

Do wykonania drewnianych schodów półkowych wymagane jest użycie najwyższej jakości materiałów, a całość konstrukcji musi być idealnie spasowana.

Efekt końcowy zamontowanych schodów zależy w dużej mierze od gatunku drewna – jego naturalnego koloru, faktury drewna i usłojenia.

Nie bez znaczenia jest typ i rodzaj zastosowanej balustrady, która może być wykonana całkowicie ze szkła, bądź z poręczą drewnianą, typu harfa z linek bądź rurek i prętów.

Stopnie w schodach wspornikowych zazwyczaj nie są ze sobą połączone – wyjątkiem są konstrukcje z balustradą, w których to ona stanowi łącznik.

Decydując się na tego typu schody z pewnością warto wybrać solidnego i sprawdzonego producenta schodów we Wrocławiu i Opolu – zakład stolarski Schody Komor.